HAKKIMIZDA

Kuşadası’nın kalbinde konaklama !


Maison Bahar Suites, Kuşadası’nın merkezinde tarihi Kaleiçi Bölgesi’nin geleneksel mimarisi içinde yer almaktadır. Maison Bahar Suites’in bulunduğu bu bölge; restoranlar, kafeler, barlar, galeriler, çarşı ve otantik dükkânlarla çevrili olup Marina’ya, Liman’a, Güvercin Ada Kalesi’ne, Kervansaray’a, sahil şeridine ve plajlara sadece yürüme mesafesindedir.


1985 yılından beri bir aile işletmesi olan tesisimiz, 2015 yılında tamamen yenilenmiştir. Tasarımında sadelik ve konforun önemsendiği süitlerin her biri farklı şıklıkta olup zarif bir şekilde dekore edilmiştir. Kısa veya uzun süreli kalma imkânı sağlayan her bir Maison Bahar Süiti; balkon, banyo, tam donanımlı mutfak, yatak odası ve oturma odasıyla konuklara keyifli bir yaşam alanı sunmaktadır.


Kuşadası çevresindeki tarihi ve turistik yerleri (Meryem Ana Kilisesi, Efes Antik Kent, Aquapark, vb.) ziyaret etmek isteyen konuklar için taksi veya toplu taşıma hizmetleri tesisimizin çok yakınında bulunmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Maison Bahar Suites’ten 45 dakika uzaklıktadır.